Dzieci w swoim żywiole!

Kolekcja przedszkolaka to seria przeznaczona dla trzylatków, czterolatków i pięciolatków, zgodna z podstawą programową z 14 lutego 2017 roku. Seria zabiera dzieci w fascynującą podróż przez żywioły – ziemię, ogień, wodę i powietrze – oraz ich różne oblicza wyrażane barwami, emocjami, skojarzeniami, porami roku. Poszczególne zabawy i ćwiczenia zachęcają dzieci do aktywności poznawczej, która ułatwia przyswajanie wiedzy i umiejętności... bo przecież najlepiej pamiętamy to, czego sami doświadczamy i co przeżywamy.

Małych ucieszy, dużych zachwyci

Seria „Entliczek” jest przeznaczona dla trzylatków, czterolatków i pięciolatków, zgodna z podstawą programową z 14 lutego 2017 roku. W pakiecie dla najmłodszych przedszkolaków autorzy stawiają przede wszystkim na twórczą, rozwijającą zabawę. Typy ćwiczeń i aktywności są tu ściśle dostosowane do możliwości i zainteresowań trzylatków, co przekłada się na ich zaangażowanie i motywację do wspólnego zdobywania umiejętności i wiedzy. Wysoki poziom edytorski i graficzny materiałów dla dziecka kształtuje gust maluchów. Ciepły, przyjazny charakter publikacji pomaga trzylatkom oswoić się z przedszkolem i polubić je.

Trzylatki: małe dzieci, wielkie wyzwania