Kolekcja sześciolatka
Dobry pomysł na zerówkę

Pakiet gwarantuje dzieciom dobre przygotowanie do nauki w klasie pierwszej, wspomagając rozwój sfery poznawczej, emocjonalnej i społecznej. Zawiera kurs nauki czytania metodą sylabową, edukacja matematyczna realizowana jest w nim od działań na konkretach do posługiwania się zapisem matematycznym. Jest przyjazny dla sześciolatka, poziom trudności uwzględnia możliwości poznawcze dziecka w tym wieku, a przyciągająca wzrok grafika zachęca do wykonywania zadań. Do pakietu dołączono ołówek z nakładką, pomocny w nauce pisania. Pakiet jest zgodny z podstawą programową z 14 lutego 2017 roku.

Elementarz sześciolatka
Prowadzi dziecko za rękę... aż do pierwszej klasy

Pakiet wykorzystuje sprawdzone rozwiązania metodyczne i stanowi bezpieczny wybór dla każdego nauczyciela sześciolatków. Nie tylko daje pewność, że proces edukacji przebiegnie zgodnie z planem, ale także gwarantuje solidne przygotowanie dzieci do pierwszej klasy. Treści edukacyjne o dużych walorach wychowawczych sprawiają, że praca z tym pakietem wpływa pozytywnie również na kontakty społeczne dziecka. Do pakietu dołączono ołówek z nakładką, pomocny w nauce pisania. Pakiet jest zgodny z podstawą programową z 14 lutego 2017 roku.

Sześciolatki: przygotuj swoje asy do pierwszej klasy

Kolekcja sześciolatka
Elementarz sześciolatka