Dzieci w swoim żywiole!

Kolekcja przedszkolaka to seria przeznaczona dla trzylatków, czterolatków i pięciolatków. Seria zabiera dzieci w fascynującą podróż przez żywioły – ziemię, ogień, wodę i powietrze – oraz ich różne oblicza wyrażane barwami, emocjami, skojarzeniami, porami roku. Poszczególne zabawy i ćwiczenia zachęcają dzieci do aktywności poznawczej, która ułatwia przyswajanie wiedzy i umiejętności. Materiały dla pięciolatków są bogatsze, dostosowane do większych możliwości dzieci, a urozmaicone ćwiczenia sprzyjają efektywnej indywidualizacji.

Małych ucieszy, dużych zachwyci

Seria „Entliczek”przeznaczona jest dla trzylatków, czterolatków i pięciolatków. Pakiety wchodzące w skład serii zostały opracowane tak, żeby praca, wysiłek i postępy dzieci były w nich widoczne. Zachęcają też do odkrywania i pobudzania naturalnych uzdolnień dzieci - stąd duży nacisk na zajęcia plastyczne i muzyczne angażujące całą grupę. Treści w pakietach zorganizowane są w porządku zgodnym z porami roku.

Zobacz więcej:
Demo pakietu

Karty pracy, cz. 1

Karty pracy, cz. 2

Karty pracy, cz. 3

Karty pracy, cz. 4

Pięciolatki: rozwój przez zabawę… to bardzo ciekawe!