English Play Box

English Play Box to wyjątkowa, trzypoziomowa propozycja do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat, z której może korzystać zarówno nauczyciel wychowania przedszkolnego, jak i nauczyciel języka angielskiego. Kurs jest uniwersalny, może być używany z dowolną serią przedszkolną. Cechą wyróżniającą serię English Play Box jest portal z lekcjami multimedialnymi, dzięki którym dziecko ma kontakt z językiem angielskim nie tylko w przedszkolu, ale również w domu, czy w podróży.

Zróżnicowanie poziomów trudności pozwala dopasować treści do potrzeb grupy, również zerówki, która rozpoczyna dopiero przygodę z językiem obcym (rekomendowany poziom 2) oraz dla grup kontynuujących naukę (rekomendowany poziom 3). Dla dzieci młodszych, które nigdy nie miały styczności z angielskim polecamy poziom 1. Zobacz poziomy i komponenty kursu poniżej.

english play box 1:

english play box 2:

english play box 3:

My World Starter

Specjalnie z myślą o uczniach zerówek przygotowaliśmy nową część lubianego kursu języka angielskiego „My World”. Nazwaliśmy ją „Starter”, ponieważ przygotowuje dzieci do zdobywania umiejętności kształtowanych w klasach 1-3 i umożliwia im dobry start do dalszej nauki języka. Zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej. Teraz koszt za komplet: książka ucznia + Funbook tylko 39,80 zł!

Język angielski dla najmłodszych

English Play Box