Sześciolatki

Celem serii jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka przez ćwiczenia stymulujące kluczowe obszary jego rozwoju, a także doskonalenie umiejętności niezbędnych do osiągnięcia dojrzałości szkolnej. Publikacje z tej serii mogą być uzupełnieniem zajęć dydaktycznych w zależności od potrzeb i możliwości dzieci, ułatwiają realizację zajęć indywidualnych, korygująco-kompensacyjnych albo rozwijających po diagnozie wstępnej.

Pięciolatki

Celem serii jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka przez ćwiczenia stymulujące kluczowe obszary jego rozwoju, a także doskonalenie umiejętności niezbędnych do osiągnięcia dojrzałości szkolnej. Publikacje z tej serii mogą być uzupełnieniem zajęć dydaktycznych w zależności od potrzeb i możliwości dzieci, ułatwiają realizację zajęć indywidualnych, korygująco-kompensacyjnych albo rozwijających po diagnozie wstępnej lub obserwacji.

Czterolatki

Trzylatki

Celem serii jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka przez ćwiczenia stymulujące kluczowe obszary jego rozwoju, m.in. sprawność manualną, percepcję wzrokową, pamięć i uwagę. Publikacje z tej serii mogą być uzupełnieniem zajęć dydaktycznych w zależności od potrzeb i możliwości dzieci, ułatwiają realizację zajęć indywidualnych, korygująco-kompensacyjnych albo rozwijających po diagnozie wstępnej lub obserwacji.

Odpowiedź na potrzeby edukacyjne każdego dziecka!

Sześciolatki
Pięciolatki