Dzieci w swoim żywiole!

Kolekcja przedszkolaka to seria przeznaczona dla trzylatków, czterolatków i pięciolatków. Seria zabiera dzieci w fascynującą podróż przez żywioły – ziemię, ogień, wodę i powietrze – oraz ich różne oblicza wyrażane barwami, emocjami, skojarzeniami, porami roku. Poszczególne zabawy i ćwiczenia zachęcają dzieci do aktywności poznawczej, która ułatwia przyswajanie wiedzy i umiejętności… bo przecież najlepiej pamiętamy to, czego sami doświadczamy i co przeżywamy.

Małych ucieszy, dużych zachwyci

Seria „Entliczek” przeznaczona jest dla trzylatków, czterolatków i pięciolatków. Pakiety wchodzące w skład serii zostały opracowane tak, żeby praca, wysiłek i postępy dzieci były w nich widoczne. Zachęcają też do odkrywania i pobudzania naturalnych uzdolnień dzieci - stąd duży nacisk na zajęcia plastyczne i muzyczne angażujące całą grupę. Treści w pakietach zorganizowane są w porządku zgodnym z porami roku. Materiały dla czterolatka kładą większy nacisk na kreatywność i dociekliwość dzieci, stawiając przed nimi twórcze wyzwania. Liczba kart pracy wykorzystywanych w ciągu tygodnia rośnie do trzech, czterech, zaś zadania i ćwiczenia mają zróżnicowane poziomy trudności pozwalające lepiej indywidualizować pracę w grupie.

Czterolatki: nowe umiejętności dają mnóstwo radości