Kompleksowe rozwiązania dla dyrektora przedszkola

– dydaktyka, organizacja i zarządzanie placówką

WYBIERZ GRUPĘ WIEKOWĄ Poznaj nasze produkty
mag-dyw-bg

Innowacyjne rozwiązanie wzbogacające ofertę edukacyjną przedszkola

"Magiczny dywan" składa się z urządzenia głównego oraz bazy: ćwiczeń, zabaw i gier, które nauczyciel może wykorzystać podczas zajęć lub indywidualnej pracy z dziećmi. Zestaw zabaw i gier jest powiązany z tematyką pracy przedszkola i można z niego korzystać, niezależnie od tego, czy i z jakimi pomocami papierowymi pracuje dana grupa. Gry i zabawy doskonalą różne umiejętności, m.in. małą i dużą motorykę, percepcję wzrokową, pamięć, pomagają dzieciom utrwalić i wykorzystać zdobytą wiedzę z zakresu matematyki, przyrody, czytania.

"Magiczny dywan" może być wprowadzony do przedszkola jako element innowacji i wykorzystywany do zajęć dydaktycznych, ruchowych i terapeutycznych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z Przedstawicielem Oświatowym lub Centrum Kontaktu Nowej Ery, dzwoniąc pod numer 58 322-47-47.